ТАРИХИ ЕСТЕЛІК

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрында саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күні театрландырылған композиция мен спектакль көрсетіледі.

МЕРЕКЕДЕГІ МАРАПАТТАР

Мәдениет және өнер қызметкерлері күні Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының қызметкерлері ҚР Мәдениет және спорт министрлігінің марапаттарына ие болды.

БІРГЕ ШЫРҚАЙЫҚ?!

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрының актерлері өздерінің сүйікті көрермендерін бірге ән салуға шақырады!

Отбасы – балалар сөзімен

Халықаралық Отбасы күнінде театр қызметкерлерінің жас және талантты, балалары өздерінің өнерлі жақтарын да, бақыттың айқын құпияларын да ашады.

«ҰРЛАУ» СӘТТІ ӨТТІ!

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының кіші сахнасында Ксения Степанычеваның «Похищение» пьесасы бойынша шытырман оқиғалы қылмыстық комедияның тұсаукесері өтті.

СҰР КӨЗІЛДІРІКТІ ТАСТАП…

Халықаралық театр күнінде орыс труппасы С. Астраханцевтің «Почему люди не...?» моноспектаклінің тұсаукесерін өткізді.

ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ, БАТЫЛДЫҚ ЖӘНЕ АДАЛДЫҚ ҮШІН

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрында Халықаралық театр күніне орай ШҚО мәдениет басқармасының дәстүрлі "МАСКА"сыйлығымен марапаттау рәсімі өтті.

ШЫҢЫРАУ ҮСТІНДЕГІ МОНОЛОГ

27, 28 наурыз сағат 15.00-де Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының орыс труппасы көрермендері назарына «ПОЧЕМУ ЛЮДИ НЕ...?» моноспектаклі жол тартады.

БІРГЕ ШЫРҚАЙЫҚ?!

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрының актерлері жуық арада өздерінің сүйікті көрермендерін бірге ән айтуға шақырады!

ӨТІРІКПЕН АРБАУ

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрында американдық драматургтер М.Мэйо, М. Эннекеннің «Моя жена – лгунья» атты комедиясының премьерасы өтті.

Жасай бер, театр!

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының орыс труппасы ұжымын Өскемен қаласының әкімшілігі 85 жылдық мерейтойымен құттықтады.

БІЗГЕ 85 ЖЫЛ!

Мұрағаттардағы мәліметтерге сүйенсек, 1936 жылдың қаңтарында маусымын ашқан Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театры биыл өзінің 85 жылдығына аяқ басты.