Отбасы – балалар сөзімен

Халықаралық Отбасы күнінде театр қызметкерлерінің жас және талантты, балалары өздерінің өнерлі жақтарын да, бақыттың айқын құпияларын да ашады.

Мерекелік роликтің тұсаукесері театрдың әлеуметтік желілеріндегі парақшаларында өтті.

Театр – бұл жандүниенің шеберханасы. Өз қойылымдарымызбен біз көрерменді толқытуға, сондай-ақ дабыл қағуға тырысамыз. Біздің репертуарымызда отбасылық құндылықтардың маңыздылығын ашатын бірнеше қойылым бар: М. Ладоның «Очень простая история», Н.Гогольдің «Женитьба», Ю. Тупикинаның «Ба» және т.б.

Бірақ, өкінішке орай, екінші жыл қатарынан бізге байланысты емес себептерге байланысты, бұл ерекше жылы және жайлы мереке - Отбасы күнінде сахнада көрермен қауымға керемет қойылым ойнай алмаймыз.

Алайда, біз үнсіз қалмаймыз. Дәлірек айтқанда, біз үшін - біздің балаларымыз айтады.

Сонымен қатар, отбасындағы бақыт пен үйлесімділік оның әр мүшесіне, тіпті ең кішісіне де байланысты.

Мереке құтты болсын, құрметті көрермендер! Жақсы көңіл-күй тілейміз!