ГАСТРОЛЬДЕН – ЫНТЫМАҚТАСТЫҚҚА

Шығыс Қазақстан Облыстық мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы мен Ресей Федерациясының Алтай өлкесінің арасындағы, ағымдағы жылдың мамыр айының 23-24 күндері өткізген гастрольдік сапары, тығыз ынтымақтастықтың бастамасы болды.

Мерекелік концерт

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрында, Тәуелсіз Қазақстанның туын көкке желбіретіп, рухымызды асқақтатып, намысымызды жанатын мереке, 7 мамыр «Отан қорғаушы – Батырлар күніне» орай, «Ер есімі-ел есінде» атты мерекелік концерт өтті.

Балаларды қорғау күні

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театры, 1-ші маусым күні сағ. 12.00-де, «Балаларды қорғау күніне» орай, Р.Есдәулеттің «Ұр тоқпақ» атты ертегісін кішкентай көрермендерге ұсынды.

Бийске іс-сапар

Шығыс Қазақстан облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының қолдауымен, облыстық орыс драма театрының ұжымы, ағымдағы жылдың 23-24 мамыр күндері гастрольдік іс-сапармен Бийск қаласында болады.

Жеңіс күні мерекесі

9 мамыр - Жеңіс күнін мерекелеу құрметіне Шығыс Қазақстан облыстық драма театры соғыс және соғыстан кейінгі жылдардағы оқиғалар мен адамдарға арналған екі қойылымның тегін көрсетілімін ұсынды.

Толығырақ

Саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күні

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театры ұжымы, ағымдағы жылы 31-ші мамыр күні, сағ.15.00-де, Саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күніне орай, «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» аясында, «Тарихта қалған тағдырлар» атты әдеби – театрландырылған сахналық композиция өткізді.

Мерекелік гастрольдік сапарлар

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрының іс-сапары, Усть-Таловка ауылының тұрғындарын мамыр айының мерекелеріне тарту ретінде қойылған қойылымдары, көңілдерін көтеріп бір серпілтіп тастады.

Адамға деген сенім

Шығыс Қазақстан облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының облыстық драма театрында, заманауи орыс драматургы Олжас Жанайдаровтың әсерлі, өмірде болған шындық, дәлелді «Жұт» атты драмасының премьерасы болды.