Кенесары - Күнімжан

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театры, «Тәуелсіздік күніне» арнап, Д.Рамазанның «Кенесары - Күнімжан» драмасын ағымдағы 2018 жылдың 16-шы желтоқсаны күні сахналады.

Құттықтау

Құрметті Шығыс Қазақстандықтар! Сіздерді, облыстық драма театры атынан, Қазақстан Республикасының тұңғыш Президенті күнімен шын жүректен құттықтаймын!

Жүректің қалауымен

Өскемендік кішкентай көрермендерге Р.Киплингтің «Рикки-Тикки-Тави» ертегісі үлкен сый болды.

Бала арманы

Тұңғыш президент күніне арнап, қазақ труппасы сағ. 11.00-де М.Әлібектің «Бала арманы» ертегісін, кіші залда балаларға тегін сахналады.

БЕНЕФИС

Шығыс Қазақстан облыстық Қазақ драма театрының актері, ҚР «Мәдениет саласының үздігі» Ниязбеков Қанатбек Оразханұлының 60 жасқа толуына байланысты БЕНЕФИСІ 25 қараша күні аталып өтті.

Күзгі оқиға

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театры сахнасында – Итальяндық драматург Альдо Николаидың «Күзгі оқиға» атты драмасы 15-желтоқсан күні ссахналанды. Драматургтың пьесалары әсіресе шет елдің театр афишаларынан, көп жылдан бері түспей келе жатыр.

«Елі сүйген – Елбасы»

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының ұжымы, 1– желтоқсан «Тұңғыш Президент күніне» арналған, «Елі сүйген – Елбасы» атты театрландырылған концерттік бағдарламаны қала тұрғындарына 1 – желтоқсан күні сағ. 17.00-де тегін ұсынды.

Елбасының өмір жолы мен халық алдындағы еңбегінің ұшан-теңіздігін қос жүргізуші көрерменге паш ете келіп, Елбасының сүйіп тыңдайтын әндері және патриоттық әндер, көркем сөз, сондай-ақ орыс, қазақ, жастар труппаларының вокал топтары өнер көрсетті. Зал толы көрермен ризашылықпен қабылдады.

Баспасөз хабарламасы

Ағымдағы жылдың 10-14 қараша күндері Шығыс Қазақстан облыстық драма театрында Мемлекеттік «Дарын» жастар сыйлығының лауреаты, режиссер, актер, ақын Рүстем Есдәулетов атындағы кіші формада сахналанған спектакльдердің IІ Республикалық театр фестивалі өтеді. Фестивальға Астана, Алматы, Жетісай, Қарағанды, Шымкент, Семей, Павлодар, Петропавл қалаларының театр ұжымдары қатысады.