ПРЕМЬЕРА СӘТТІ ӨТТІ

Шығыс Қазақстан облыстық Қазақ драма театрында, М. Әуезовтың «Көксерек» повесінің желісі бойынша, сахналық жобасын жасаған Б. Есеналиев «Қанды азу» поэтикалық трагедиясының премьерасы 3-наурыз күні өтті.

Күзгі оқиға

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театры сахнасында – Итальяндық драматург Альдо Николаидың «Күзгі оқиға» атты драмасы 15-желтоқсан күні ссахналанды. Драматургтың пьесалары әсіресе шет елдің театр афишаларынан, көп жылдан бері түспей келе жатыр.

Толығырақ

Құрметті, ақ жаулықты əжелер, ардақты аналар, қаракөз қыздар!!!

Сіздерді, Шығыс Қазақстан облыстық драма театр ұжымы атынан, 8 Наурыз – халықаралық əйелдер күнімен шын жүректен құттықтай отырып, шынайы көңілден шыққан ең ізгі тілектерімді жолдаймын.

Кенесары - Күнімжан

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театры, «Тәуелсіздік күніне» арнап, Д.Рамазанның «Кенесары - Күнімжан» драмасын ағымдағы 2018 жылдың 16-шы желтоқсаны күні сахналады.

Кітапханадағы кездесу

Елбасының баса назар аударған мәселесі – жастар мәселесі. Жастар – ұлт болашағы болғандықтан қай заманда болса да қоғамның басты тірегі. Кез-келген әлеуметтік қатынастарда, рухани жаңғыруда жастар ісі маңызды орын алары сөзсіз.

Жүректің қалауымен

Өскемендік кішкентай көрермендерге Р.Киплингтің «Рикки-Тикки-Тави» ертегісі үлкен сый болды.

Бала арманы

Тұңғыш президент күніне арнап, қазақ труппасы сағ. 11.00-де М.Әлібектің «Бала арманы» ертегісін, кіші залда балаларға тегін сахналады.