«Өткенім мен ертеңім арасында...»

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрында алғаш рет талантты актер Евгений Пятовтың бенефисі өтті. Евгений Пятов шығармашылығы атақ-даңқ үшін емес, бойындағы табиғи дарынның арқасы екенін біледі.

Ақша, адалдық және махаббат

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрында бір реттік, тәжірибе алмасуға шақыртқан режиссері Рача Махатаев, театр актерлерімен бірге өміріміздің парадокс жағдайларын шешуде А.Н. Островскийдың «Доходное место» (Тиімді орын) қойылымының премьерасы өтті.

Жан-жағыңызға мейірімді көзбен қараңыз

Театрдың орыс труппасы Қазақстанда инновациялық, теңдесі жоқ түртіп көрсететін «Друзья Федоры» атты әсерлі қойылымды ұсынды. Оның алғашқы көрермендері Өскемен қаласындағы №14 мамандандырылған кешендік мектеп-балабақша ұжымы.

(Тетки) Тәтелер және ... ымыраға келу

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрында Ресейлік белгілі драматург, бағдарламашы Александр Коровкиннің «Тетки» (Тәтелер) қойылымына дайындық басталды.

Толығырақ

«Таңғы ас...» Рача Махатаев: «Жер бетіндегі жақсылықтар мен жер игіліктерімен еліктіру – қойылымның басты тақырыбы»

Ол Үржарда туып, Семейде оқыды, Алматыдан жоғары білім алды, екінші жоғары білімді Санкт-Петербург қаласында оқып сонда алды. Жерлестері ол жөнінде білу үшін, оған көп қилы жолдардан өтіп, өзін кім екенін дәлелдеді, соңында оны танып білді.

«Таңғы ас...» Тентек актердің – сыр бөлісуі

Евгений Пятов – Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театры актерлерінің ішіндегі сұранысқа ие, белгілі актерлердің бірі емес, бірегейі. Ол өзінің тәжірибесінің көптігінің және жан-жақты шеберлігінің арқасында, қанішер қарақшылар, түрлі лирикалық, ертегі кейіпкерлерінің образдарын сомдау арқылы көрермендердің көзайымына айналды.

Толығырақ

Махаббат пен еңбек бәрін жеңбек пе?

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрының бір реттік, тәжірибе алмасуда шақыртқан режиссері Рача Махатаев, театр актерлерімен бірге өміріміздің парадокс жағдайларын шешуде «Доходное место» (Тиімді жер) қойылымының дайындығын бастап кетті.