Фестивальдан алған тәжірибе

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының орыс труппасы, 10-16 маусым аралығында Нұр – Сұлтан қаласында өткен VІІ «Samgau» Халықаралық театр фестивальіне қатысып, арнайы жасалған құс ұшағының мүсіні, диплом және фестивальдан алған тәжірибемен оралды.

Бийске іс-сапар

Шығыс Қазақстан облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының қолдауымен, облыстық орыс драма театрының ұжымы, ағымдағы жылдың 23-24 мамыр күндері гастрольдік іс-сапармен Бийск қаласында болады.

Адамға деген сенім

Шығыс Қазақстан облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының облыстық драма театрында, заманауи орыс драматургы Олжас Жанайдаровтың әсерлі, өмірде болған шындық, дәлелді «Жұт» атты драмасының премьерасы болды.

Мерекелік гастрольдік сапарлар

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрының іс-сапары, Усть-Таловка ауылының тұрғындарын мамыр айының мерекелеріне тарту ретінде қойылған қойылымдары, көңілдерін көтеріп бір серпілтіп тастады.

Рухани жұт туралы

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрында, 5 мамыр күні сағат 14.00 -де ресейлік драматург, қазақстаннан шыққан Олжас Жанайдаровтың «Жұт» драмасының премьерасын ұсынады.

ГАСТРОЛЬДЕН – ЫНТЫМАҚТАСТЫҚҚА

Шығыс Қазақстан Облыстық мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы мен Ресей Федерациясының Алтай өлкесінің арасындағы, ағымдағы жылдың мамыр айының 23-24 күндері өткізген гастрольдік сапары, тығыз ынтымақтастықтың бастамасы болды.

Жеңіс күні мерекесі

9 мамыр - Жеңіс күнін мерекелеу құрметіне Шығыс Қазақстан облыстық драма театры соғыс және соғыстан кейінгі жылдардағы оқиғалар мен адамдарға арналған екі қойылымның тегін көрсетілімін ұсынды.

Тётки

Шығыс Қазақстан облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының «Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрында» А.Коровкиннің «Тетки, или Авантюрная семейка» фарс-комедиясы, аншлагпен өтті.