Махаббат пен еңбек бәрін жеңбек пе?

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрының бір реттік, тәжірибе алмасуда шақыртқан режиссері Рача Махатаев, театр актерлерімен бірге өміріміздің парадокс жағдайларын шешуде «Доходное место» (Тиімді жер) қойылымының дайындығын бастап кетті.

Миллионға арналған ойын

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театры кезекті 83-ші Театр маусымын ағылшын драматургы Брэндон Томастың күлкілі фарс комедиясымен ашты.

Ақша, адалдық және махаббат

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрында бір реттік, тәжірибе алмасуға шақыртқан режиссері Рача Махатаев, театр актерлерімен бірге өміріміздің парадокс жағдайларын шешуде А.Н. Островскийдың «Доходное место» (Тиімді орын) қойылымының премьерасы өтті.

«Ба», қандай адамдар!

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрында, Ресейлік заманауи драматург Ю.Тупикинаның «Ба» қойылымының премьерасы өтті.

«Таңғы ас....» Таза арман, жоқ кермегі, Өмір емес, ертегі

ШҚО драма театрының орыс труппасының репертуарындағы «Сказка о попе и о работнике его Балде» – байқамай қою мүмкін емес оқиға. Біріншіден, ол әлемдік ұлы классик Александр Сергеевич Пушкиннің шығармасы желісімен жазылған. Екіншіден, 83-маусымның ашылуына қарсы қойылмақ. Өскемендіктер премьераны асыға күтіп жүргенінің себебі – қоюшы-режиссер Сергей Астраханцев, оның балаларға арналған спектакльдері сәтті шығады.

Театрдың басты ертегішісі осы жолы қалай қуантпақ? Оны өз аузынан естиік.

Толығырақ

«Таңғы ас...» Рача Махатаев: «Жер бетіндегі жақсылықтар мен жер игіліктерімен еліктіру – қойылымның басты тақырыбы»

Ол Үржарда туып, Семейде оқыды, Алматыдан жоғары білім алды, екінші жоғары білімді Санкт-Петербург қаласында оқып сонда алды. Жерлестері ол жөнінде білу үшін, оған көп қилы жолдардан өтіп, өзін кім екенін дәлелдеді, соңында оны танып білді.

Түптамырға оралу

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театры, Ресейлік заманауи драматург Ю.Тупикинаның «Ба» қойылымының премьерасын ұсынды.

Театр күзі

ШҚО драма театрының орыс труппасы 83-ші маусымда көрермендерді қуанта қауышпақшы.