ПРЕМЬЕРА!

17 Қараша күні Шығыс Қазақстан облыстық Жастар театрында жас режиссер Дарын Қалибекұлының сахналауындағы Ю. Энтин мен В. Ливановтың «Бремен музыканттары» музыкалық ертегісінің премьерасы өтеді.

Толығырақ

Актерлер гала-фестиваль мен семинарға қатысып келді

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театрының белгілі актерлері М. Исина, Қ. Қамит, С. Маратбек – Астана қаласында 25 – қазан мен 2- қараша аралығында өткен семинарға қатысып келді.

Сахна сыртына саяхат

Қазақстан қалаларының балалар өнер мектептерінің театр бөлімшелерінің оқытушылары мен хореографтары Шығыс Қазақстан облыстық драма театрына келді.

Елуінші спектакль

Өткен сенбіде Шығыс Қазақстан Облыстық драма театрының сахнасында балаларға арналған «Аленький цветочек» спектаклі 50-інші рет қойылды.

Жемісті ынтымақтастық

Халық әртістері ағайынды Абдуллиндер атындағы Шығыс Қазақстан өнер колледжінің директоры Альмира Дюсупова алғыс хат түрінде ұзақ мерзімді ынтымақтастық үшін орыс труппасы қызметкерлеріне ризашылығын білдірді.