«Таңғы ас....» Таза арман, жоқ кермегі, Өмір емес, ертегі

ШҚО драма театрының орыс труппасының репертуарындағы «Сказка о попе и о работнике его Балде» – байқамай қою мүмкін емес оқиға. Біріншіден, ол әлемдік ұлы классик Александр Сергеевич Пушкиннің шығармасы желісімен жазылған. Екіншіден, 83-маусымның ашылуына қарсы қойылмақ. Өскемендіктер премьераны асыға күтіп жүргенінің себебі – қоюшы-режиссер Сергей Астраханцев, оның балаларға арналған спектакльдері сәтті шығады.

Театрдың басты ертегішісі осы жолы қалай қуантпақ? Оны өз аузынан естиік.

Толығырақ

Жаңа маусымда – шақырылған режиссермен бірге

Кезекті еңбек демалысынан кейін Шығыс Қазақстан облысы драма театрының орыс труппасы 83-ші театр маусымына дайындықты бастады. Ресей Федерациясының өнер институтының түлегі Рача Махатаевпен (Санкт-Петербург) кездесуге қуанышты.

18-ШІ ТЕАТР МАУСЫМЫ АЯҚТАЛДЫ

Маусымның соңғы қойылымы балаларға арналған М.Әлібектің «Күш атасын танымас» ертегісімен жабылады. Актерлер қауымына жалпы Театр қызметкерлеріне демалыс күндеріңізді ойдағыдай өткізіп, жаңа маусымға жаңа леппен келулеріңізге тілектеспіз.

Театр күзі

ШҚО драма театрының орыс труппасы 83-ші маусымда көрермендерді қуанта қауышпақшы.

ПРЕСС-РЕЛИЗ

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театр ұжымы, биылғы 19 – шы театр маусымын драматург Оралхан Бөкейдің «Қасқыр ұлыған түнде» атты бір актілі лирикалық драмасымен 28 қыркүйек күні сағ. 18.30 – да ашуға дайындық үстінде.

Біліктілік арттырды

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының делегациясы Қазан қаласында өткен «Науруз» V Халықаралық театр және білім беру фестиваль- форумына қатысып, жаңа идеялармен, жол ашылған перспективалармен және мүмкіндіктермен оралды.