«Тарихта қалған тағдырлар»

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театры ұжымы, ағымдағы жылы 31-ші мамыр күні, сағ.17.00-де, Саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күніне орай, «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» аясында, «Тарихта қалған тағдырлар» атты әдеби – театрландырылған сахналық композициясын өткізді.

Біліктілік арттырды

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының делегациясы Қазан қаласында өткен «Науруз» V Халықаралық театр және білім беру фестиваль- форумына қатысып, жаңа идеялармен, жол ашылған перспективалармен және мүмкіндіктермен оралды.

Маусым, мерекелер, ертегілер

Облыстың оқушылары жазғы демалысты керемет ертегілік көңіл-күйде өткізеді. Жаңа ашылулар, жарқын ұмытылмас сапарларды балаларға орыс театрының әртістері сыйлайды.

18-ШІ ТЕАТР МАУСЫМЫ АЯҚТАЛДЫ

Маусымның соңғы қойылымы балаларға арналған М.Әлібектің «Күш атасын танымас» ертегісімен жабылады. Актерлер қауымына жалпы Театр қызметкерлеріне демалыс күндеріңізді ойдағыдай өткізіп, жаңа маусымға жаңа леппен келулеріңізге тілектеспіз.

«Наурыз» V Түркі халықтарының халықаралық театрлық білім беру форум-фестивалі

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театрының көркемдік жетекшісі Сахан Әкелеев – Татарстан Республикасы мәдениет министрлігінің 28 мамыр – 3 маусым аралығында ұйымдастырған, Қазан қаласындағы «Наурыз» V Түркі халықтарының халықаралық театрлық білім беру форум-фестивалінде, «Режиссура» бағытындағы шеберлік сабақтар, семинарлар мен дәрістеріне қатысып, өз білімін шыңдап қайтты.