Белгілі актриса 55 жасқа толды

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театрының белгілі актрисасы Гүлбақыт Бақтыбаеваның "Бенефисі" 29-шы қазан күні өте жоғары дәрежеде аталып өтілді.

Қарттар күні

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театры ұжымы, 2017 жылдың 1-қазан мен 1-қараша аралығында өтетін қарттар мен мүгедектерге арналған қайырымдылық айлығына орайластырып, 22 қазан күні, сағ 17.00-де, К.Жұмабековтің «Замана неткен тар едің» қойылымын тегін сахналады.

Қ. Қайсенов кентіне сапар

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театры ұжымы, ағымдағы 2017 жылдың 26 қазаны күні, Ұлан ауданы Қ.Қайсенов кенті тұрғындарының арнайы сұрауы бойынша кіші гострольдік сапарын өткізді. Сапар барысында Б.Мұқайдың "Сергелдең болған серілер" комедиясын және балаларға арнап М.Әлібектің "Күш атасын танымас" ертегісін ұсынды.

Елуінші спектакль

Өткен сенбіде Шығыс Қазақстан Облыстық драма театрының сахнасында балаларға арналған «Аленький цветочек» спектаклі 50-інші рет қойылды.

Дін басқармасынан алған марапат

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театрының көркемдік жетекшісі С. Акелеев, 2017 жылдың 20 – қазаны күні, облыстық дін басқармасы ұйымдастырған Рухани келісім аясындағы «Дөңгелек стол» отырысына қатысып қайтты.

Толығырақ

Дөңгелек үстел отырысына қатысып қайтты

Шығыс Қазақстан облыстық қазақ драма театрының ұжымы, 12.11.17 жылы №1 облыстық кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотының тапсырмасы бойынша, «Рухани жаңғыру» аясында өткізген «Билерді және Алаш зиялыларын еске алу» атты дөңгелек үстел бағдарламасында өнер көрсетіп қайтты.