Мәскеулік актерлерден құмарлық

Өскемендіктер мен қала қонақтарына қыстың соңғы күнін кино және театр саласының белді маманы Владимир Стеклов басшылық ететін Мәскеу замануи көркем театры актерлерінің жанында өткізу мүмкіндігі туды.

Жаңа көркемдік жетекші

Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрына жаңа көркемдік жетекшіні таныстырды. Бұл лауазымға ГИТИС түлегі, актер, режиссер, артистік фехтованиядан әлем чемпионы, каскадер Роман Степенский тағайындалды.

Сыйлыққа спектакль!

Жаңа жылға дейін санаулы күндер қалды. Ал сіз жақындарыңыз бен достарыңызға қандай сыйлық алатыныңызды білмейсіз бе? Шығыс Қазақстан облыстық драма театры сіздерге бұл мәселенің ерекше шешімін ұсынады. Бұл ағымдағы репертуардың кез келген бес спектакліне кіруге болатын сертификат.

Сахна корифейінің бенефисі

17 ақпан күні сағат 17.00-де Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрында «ҚР Мәдениет қайраткері», керемет актер, режиссер, сахнаның құрметті корифейі және біртуар адам Олег Маципулоның бенефисі өтеді.

«Таңғы аста...» Арманға апарар жол

Мен актерлердің бірден бірнеше талантқа ие бірегей тұлға екендіктерін болжамдағанмын. Алайда, Ирина Красиковада бұл бірегейлік кемпірқосақ сынды: күтпеген жерден пайда болып, бар зейініңді баурап, сұлулығымен арбап, таңғалдырып, онымен қоса актрисаның ішкі гармониясына тұрақтанып қалуына мәжбүр етеді.

«Театрды дамыту керек...»

Орыс труппасының көркемдік жетекшісі Сергей Астраханцев «Атамекен» телеарнасына берген сұхбатында «Рухани жаңғыру» бағдарламасының театр үшін маңыздылығын атап өтті.

Марк Твен романының желісімен

Орыс труппасы «Принц и нищий» жаңа спектаклінің дайындығына кірісті. Драма негізіне Марк Твеннің тарихи романының негізінде Роман Степенский жасаған инсценировка алынды.

Армандар орындалады

Өткен демалыс күндер орыс театрының жас көрермендерінің есінде қалды. В. Илюхов пен В. Ткачевтің «Храбрый портняжка» жаңа ертегісінің премьерасы болып өтті.

Біз өз тігіншіміздің тағдырымыз

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрында қазірден бастап жаңа жылдық көңіл күй орнаған. Сахнада Владимир Илюхов пен Василий Ткачевтің «Храбрый портняжка» ертегісінің дайындықтары жүріп жатыр.