«Таңғы ас....» Таза арман, жоқ кермегі, Өмір емес, ертегі

ШҚО драма театрының орыс труппасының репертуарындағы «Сказка о попе и о работнике его Балде» – байқамай қою мүмкін емес оқиға. Біріншіден, ол әлемдік ұлы классик Александр Сергеевич Пушкиннің шығармасы желісімен жазылған. Екіншіден, 83-маусымның ашылуына қарсы қойылмақ. Өскемендіктер премьераны асыға күтіп жүргенінің себебі – қоюшы-режиссер Сергей Астраханцев, оның балаларға арналған спектакльдері сәтті шығады.

Театрдың басты ертегішісі осы жолы қалай қуантпақ? Оны өз аузынан естиік.

Біліктілік арттырды

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының делегациясы Қазан қаласында өткен «Науруз» V Халықаралық театр және білім беру фестиваль- форумына қатысып, жаңа идеялармен, жол ашылған перспективалармен және мүмкіндіктермен оралды.

Театр күзі

ШҚО драма театрының орыс труппасы 83-ші маусымда көрермендерді қуанта қауышпақшы.

Маусым, мерекелер, ертегілер

Облыстың оқушылары жазғы демалысты керемет ертегілік көңіл-күйде өткізеді. Жаңа ашылулар, жарқын ұмытылмас сапарларды балаларға орыс театрының әртістері сыйлайды.

Толығырақ

Жаңа маусымда – шақырылған режиссермен бірге

Кезекті еңбек демалысынан кейін Шығыс Қазақстан облысы драма театрының орыс труппасы 83-ші театр маусымына дайындықты бастады. Ресей Федерациясының өнер институтының түлегі Рача Махатаевпен (Санкт-Петербург) кездесуге қуанышты.

100 жыл бұрын

Өскеменде Драма әртістері қауымдастығының 100 жылдығын атап өтті.