Біліктілік арттырды

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының делегациясы Қазан қаласында өткен «Науруз» V Халықаралық театр және білім беру фестиваль- форумына қатысып, жаңа идеялармен, жол ашылған перспективалармен және мүмкіндіктермен оралды.

Толығырақ

Қазанға тәжірибе мен білім алу үшін

Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының делегациясы 28 мамырдан 1 маусымға дейін Қазан қаласында өтетін «Науруз» V Халықаралық театр және білім беру фестиваль- форумына қатысады.

Маусым, мерекелер, ертегілер

Облыстың оқушылары жазғы демалысты керемет ертегілік көңіл-күйде өткізеді. Жаңа ашылулар, жарқын ұмытылмас сапарларды балаларға орыс театрының әртістері сыйлайды.

Толығырақ

Өткен күндердің және бүгінгі күннің кейіпкерлері

Отан қорғаушылар – Батырлар күні және Жеңіс күні Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының кіші залында «Лейтенант Володька» әскери драмасы көрсетіледі, бұл спектакль ағымдағы жылы ШҚО мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының «Маска» сыйлығында «Үздік спектакль» аталымын жеңіп алған.

100 жыл бұрын

Өскеменде Драма әртістері қауымдастығының 100 жылдығын атап өтті.

«Көрермендер конференциясы»

Өскеменде тағы бір билет сататын касса ашыла ма, Тоқтаров көшесіндегі ескі театр ғимараты қашан көрермендерге есігін айқара ашады, сахнада жауласқан Монтекки мен Капулетти арасындағы шиеленіс көрсетіле ме – «Көрермендер конференциясы» алғашқы жобасының аясында келіп түскен осындай және басқа да сұрақтарға Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының директоры, «ҚР Мәдениет қайраткері» Дынмұхамет Ұябай жауап береді.