Барон Мюнхгаузенмен өткізген кештер

Өскемендік көрермендерге үш күн бойы кешті ең көңілді, жұмбақ жан, қиялшыл, қылжақбас әдеби кейіпкер – барон Карл Фридрих Иероним фон Мюнхгаузенмен өткізу бақыты бұйырды.

Сахна сыртына саяхат

Қазақстан қалаларының балалар өнер мектептерінің театр бөлімшелерінің оқытушылары мен хореографтары Шығыс Қазақстан облыстық драма театрына келді.

Театрмен тәрбиеленген

Осыдан жиырма жыл бұрын Шығыс Қазақстан облыстық орыс драма театрына жұмысқа орналасуға актриса Ирина Красикова келген.

Жемісті ынтымақтастық

Халық әртістері ағайынды Абдуллиндер атындағы Шығыс Қазақстан өнер колледжінің директоры Альмира Дюсупова алғыс хат түрінде ұзақ мерзімді ынтымақтастық үшін орыс труппасы қызметкерлеріне ризашылығын білдірді.

Толығырақ

«... таңғы аста» Варвара Пак: «Көгілдір кейіпкерлердің рольдері мен үшін емес»

Ал сіз осындайды бастан кештіңіз ба: театрға барып жүресің, жақсы көретін актердің бір де бір қойылымын өткізбейсің, ол адам туралы барлығын білемін деп олайсың. Ал шын мәнінде ол тек сахналық бейне екен. Тек бөгде адамдардың және жарық шамдардың көздерінсіз актермен асықпай тілдескенде, ол өзінің бір қырын көрсетеді. Бірақ ол ұзаққа созылмайды. Режиссердың «Жаттығуға» деген келесі командасына дейін.

Толығырақ

Барон Мюнхгаузен болу оңай ма?

6 қазанда Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының орыс труппасы кезекті, 82-ші маусымды Гориннің «Дәл сол Мюнхгаузен» премьералық қойылымымен ашады. Қоюшы-режиссері ГИТИС түлегі, актер, режиссер Роман Степенский.