Театр күзі

ШҚО драма театрының орыс труппасы 83-ші маусымда көрермендерді қуанта қауышпақшы.

Жаңа маусымда 6 премьера болады. Үш спектакльге дайындық қызу жүріп жатыр.

Жазғы демалыстағы үзілістен кейін, труппа, дәстүр бойынша, өшпес классикамен қарсы алмақшы. 5,6,7 қазанда үлкен залда ағылшын драматургы Брэндон Томастың «Тётка Чарлея» комедиясының премьерасы болады. Қоюшы-режиссер- Андрей Воронин.

Жас көрермендер театр күзін А.С.Пушкиннің «Сказка о попе и о работнике его Балде» музыкалық спектаклімен есте қалдырады. Сахналаған, қоюшы-режиссер Сергей Астраханцев.

Қараша айында өскемендік өнер сүйер қауым ресейлік драматург Ю.Тупикинамен таныс болады. Камерлық залда алғаш рет «БА» спектаклін тамашалайды. Қоюшы-режиссері – труппаның көркемдік жетекшісі Роман Степенский.

Көрерменннің қызығушылығын ояту үшін, қалған премьераларды әзірше жарияламаймыз.Күтіңіздер.