АДМИНИСТРАЦИЯ ТЕАТРА

  • Ұябай Дынмұхамет Мамырханұлы ҚР «Мәдениет қайраткері»Директор театра

    Ұябай Дынмұхамет Мамырханұлы
    ҚР «Мәдениет қайраткері»
    Директор театра

 

РУССКИЙ ТЕАТР

  

  • Степенский Роман Борисович —  художественный руководитель

    Степенский Роман Борисович —
    художественный руководитель

  • Бартули Ольга Борисовна —  заведующая русской труппой

    Бартули Ольга Борисовна —
    заведующая русской труппой

  • Баева Татьяна Николаевна —  режиссёр

    Баева Татьяна Николаевна —
    режиссёр

  • Рай Татьяна Евгеньевна —  помощник режиссёра

    Рай Татьяна Евгеньевна —
    помощник режиссёра

  • Мукузинова Нурсулу Айтановна —  помощник режиссёра

    Мукузинова Нурсулу Айтановна —
    помощник режиссёра

  • Сахарова Ирина Петровна —  заведующая художественно-постановочной частью

    Сахарова Ирина Петровна —
    заведующая художественно-постановочной частью

  • Мищенко Елена Владимировна —  «ҚР Мәдениет саласының үздігі»,  заведующая музыкальной частью

    Мищенко Елена Владимировна —
    «ҚР Мәдениет саласының үздігі»,
    заведующая музыкальной частью

  • Астраханцева Оксана Александровна —  администратор

    Астраханцева Оксана Александровна —
    администратор

  • Чоговадзе Шота Тариэлович —  художник-постановщик

    Чоговадзе Шота Тариэлович —
    художник-постановщик

  • Кадырбеков Кайсан Рахметович —  художник-постановщик

    Кадырбеков Кайсан Рахметович —
    художник-постановщик

  • Самарканов Айбек Каирбекович —  художник по костюмам

    Самарканов Айбек Каирбекович —
    художник по костюмам

  • Коблов Анатолий Анатольевич —  художник по свету

    Коблов Анатолий Анатольевич —
    художник по свету

  • Красовских Галина Негматулловна —  репетитор по сценической речи

    Красовских Галина Негматулловна —
    репетитор по сценической речи

  • Татаренко Анна Сергеевна —  балетмейстер

    Татаренко Анна Сергеевна —
    балетмейстер

  • Апасова Светлана Борисовна —  композитор, репетитор по вокалу,  «ҚР Мәдениет қайраткері»

    Апасова Светлана Борисовна —
    композитор, репетитор по вокалу,
    «ҚР Мәдениет қайраткері»

  • Степенский Роман Борисович —  художественный руководитель
  • Бартули Ольга Борисовна —  заведующая русской труппой
  • Баева Татьяна Николаевна —  режиссёр
  • Рай Татьяна Евгеньевна —  помощник режиссёра
  • Мукузинова Нурсулу Айтановна —  помощник режиссёра
  • Сахарова Ирина Петровна —  заведующая художественно-постановочной частью
  • Мищенко Елена Владимировна —  «ҚР Мәдениет саласының үздігі»,  заведующая музыкальной частью
  • Астраханцева Оксана Александровна —  администратор
  • Чоговадзе Шота Тариэлович —  художник-постановщик
  • Кадырбеков Кайсан Рахметович —  художник-постановщик
  • Самарканов Айбек Каирбекович —  художник по костюмам
  • Коблов Анатолий Анатольевич —  художник по свету
  • Красовских Галина Негматулловна —  репетитор по сценической речи
  • Татаренко Анна Сергеевна —  балетмейстер
  • Апасова Светлана Борисовна —  композитор, репетитор по вокалу,  «ҚР Мәдениет қайраткері»

 

КАЗАХСКИЙ ТЕАТР

  

  • Акелеев Сахан ДолдиұлыКөркемдік жетекші

    Акелеев Сахан Долдиұлы
    Көркемдік жетекші

  • Лақаева Шолпан КенесханқызыӘдебиет бөлімінің меңгерушісі

    Лақаева Шолпан Кенесханқызы
    Әдебиет бөлімінің меңгерушісі

  • Садуақасова Айжан МұратқызыТруппа меңгерушісі

    Садуақасова Айжан Мұратқызы
    Труппа меңгерушісі

  • Конилхан АлияҚазақ театрларының бас әкімгері

    Конилхан Алия
    Қазақ театрларының бас әкімгері

  • Зейнеш Бауыржан ЗейнешұлыМузыка бөлімінің меңгерушісі

    Зейнеш Бауыржан Зейнешұлы
    Музыка бөлімінің меңгерушісі

  • Алдабергенов Данияр РахымбекұлыСуретші

    Алдабергенов Данияр Рахымбекұлы
    Суретші

  • Отарбаева Бибат НұрмұханбетқызыРежиссердің көмекшісі

    Отарбаева Бибат Нұрмұханбетқызы
    Режиссердің көмекшісі

  • Акелеев Сахан ДолдиұлыКөркемдік жетекші
  • Лақаева Шолпан КенесханқызыӘдебиет бөлімінің меңгерушісі
  • Садуақасова Айжан МұратқызыТруппа меңгерушісі
  • Конилхан АлияҚазақ театрларының бас әкімгері
  • Зейнеш Бауыржан ЗейнешұлыМузыка бөлімінің меңгерушісі
  • Алдабергенов Данияр РахымбекұлыСуретші
  • Отарбаева Бибат НұрмұханбетқызыРежиссердің көмекшісі

 

МОЛОДЕЖНЫЙ ТЕАТР

 

  • Акылбеков Едиге Кайыртаевич  Көркемдік жетекші, актер

    Акылбеков Едиге Кайыртаевич
    Көркемдік жетекші, актер

  • Дарын Қалибекулы  Режиссер

    Дарын Қалибекулы
    Режиссер

  • Тұраров  Тимур Еркінұлы   Музыкамен көркемдеуші

    Тұраров Тимур Еркінұлы
    Музыкамен көркемдеуші

  • Жампеисова  Жулдыз Болаткановна  Әдебиет бөлімінің меңгерушісі

    Жампеисова Жулдыз Болаткановна
    Әдебиет бөлімінің меңгерушісі

  • Жумадилова  Айбарша Тылеубергеновна  Труппа меңгерушісі

    Жумадилова Айбарша Тылеубергеновна
    Труппа меңгерушісі

  • Акылбеков Едиге Кайыртаевич  Көркемдік жетекші, актер
  • Дарын Қалибекулы  Режиссер
  • Тұраров  Тимур Еркінұлы   Музыкамен көркемдеуші
  • Жампеисова  Жулдыз Болаткановна  Әдебиет бөлімінің меңгерушісі
  • Жумадилова  Айбарша Тылеубергеновна  Труппа меңгерушісі