Хабарлама

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет қалыптастыру мақсатында жадынамалар ілінді

ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігімен сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнама талаптарын түсіндіру,  сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет қалыптастыру мақсатында жадынамалар ілінді.

Құрметті өнерсүйер қауым!

Баршаңызды фестиваль көрермені болуға шақырамыз!

ТЕАТРДА АТҚАРЫЛҒАН ЖҰМЫСТАРҒА ҚОРЫТЫНДЫ ЖАСАЛДЫ

Маусым айының екінші жартысында Шығыс Қазақстан облыстық драма театры кезекті маусымын жабып,

үш труппаның әртістері еңбек демалысына шығады.
Бүгін біз өткен шығармашылық жыл бәрімізге не әкелгенін, оның қаншалықты сәтті болғанын сараптай аламыз.

Аладдин музыкалық ертегісі сахналанады

28 мамыр сағат 12:00-де Шығыс Қазақстан облыстық драма театрында әйгілі араб ертегісі «Аладдин» алғаш рет сахналанбақ.

АЛТАЙ ШЫҢЫНДАЙ АСҚАҚ БЕЙНЕ

Бүгін Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының сахнасында есімі алты алашқа әйгілі жазушы, публицист, журналист,

жерлесіміз Оралхан Бөкейдің 80 жылдығына арналған “ҚАР ҚЫЗЫ” драмасының тұсаукесері өтті.

Қойылымның қоюшы-режиссері - арнайы шақыртумен келген, есімі Қазақстанның үздік режиссерлерінің қатарына енетін Дина Жұмабай.

“Еріксіз емші”

1,2 сәуір күндері Жан Батист Мольердің “Еріксіз емші” көшпелі театр стиліндегі комедиясының премьерасы өтті.

ПРЕМЬЕРА! 1, 2 СӘУІР 17:00-ДЕ

Жан Батист Мольер "ЕРІКСІЗ ЕМШІ" көшпелі театр стиліндегі комедия

Оралхан Бөкейдің 80 жылдығына орай

ҮМІТ ПЕН ҚАЗЫНА

Халықаралық театр күні қарсаңында Өскеменде құрметті театр сыйлығы табысталды.
Шығыс Қазақстан облыстық драма театрында облыстық мәдениет басқармасының беделді "Маска" сыйлығымен салтанатты марапаттау рәсімі өтті.

НАУРЫЗ МЕРЕКЕСІНЕ ТАРТУ!

️Шығыс Қазақстан облыстық драма театры Наурыз мейрамына орай бүлдіршіндер мен жас жеткіншектерге ерекше тосын сый даярлауда!

ТҰСАУКЕСЕР: ӨҢ БЕ, ТҮС ПЕ

3,4,5 және 10 наурызда Шығыс Қазақстан облыстық драма театрында М. Светашевтің пьесасы бойынша "Человек из телевизора" спектаклінің премьералық көрсетілімі өтті.