ӘКІМШІЛІК

  • Ұябай Дынмұхамет Мамырханұлы ҚР «Мәдениет қайраткері»Театрдың директоры

    Ұябай Дынмұхамет Мамырханұлы
    ҚР «Мәдениет қайраткері»
    Театрдың директоры

 

ҚАЗАҚ ТЕАТРЫ

  

  • Акелеев Сахан ДолдиұлыКөркемдік жетекші

    Акелеев Сахан Долдиұлы
    Көркемдік жетекші

  • Лақаева Шолпан КенесханқызыӘдебиет бөлімінің меңгерушісі

    Лақаева Шолпан Кенесханқызы
    Әдебиет бөлімінің меңгерушісі

  • Садуақасова Айжан МұратқызыТруппа меңгерушісі

    Садуақасова Айжан Мұратқызы
    Труппа меңгерушісі

  • Конилхан АлияҚазақ театрларының бас әкімгері

    Конилхан Алия
    Қазақ театрларының бас әкімгері

  • Зейнеш Бауыржан ЗейнешұлыМузыка бөлімінің меңгерушісі

    Зейнеш Бауыржан Зейнешұлы
    Музыка бөлімінің меңгерушісі

  • Алдабергенов Данияр РахымбекұлыСуретші

    Алдабергенов Данияр Рахымбекұлы
    Суретші

  • Отарбаева Бибат НұрмұханбетқызыРежиссердің көмекшісі

    Отарбаева Бибат Нұрмұханбетқызы
    Режиссердің көмекшісі

  • Акелеев Сахан ДолдиұлыКөркемдік жетекші
  • Лақаева Шолпан КенесханқызыӘдебиет бөлімінің меңгерушісі
  • Садуақасова Айжан МұратқызыТруппа меңгерушісі
  • Конилхан АлияҚазақ театрларының бас әкімгері
  • Зейнеш Бауыржан ЗейнешұлыМузыка бөлімінің меңгерушісі
  • Алдабергенов Данияр РахымбекұлыСуретші
  • Отарбаева Бибат НұрмұханбетқызыРежиссердің көмекшісі

 

ОРЫС ТЕАТРЫ

  

  • Степенский Роман Борисович  Художественный руководитель

    Степенский Роман Борисович
    Художественный руководитель

  • Бартули Ольга Борисовна  Заведующая русской труппой

    Бартули Ольга Борисовна
    Заведующая русской труппой

  • Волкоедова  Дарья ВикторовнаЗаведующая литературной частью русской труппы

    Волкоедова Дарья Викторовна
    Заведующая литературной частью русской труппы

  • Баева Татьяна Николаевна  Режиссёр

    Баева Татьяна Николаевна
    Режиссёр

  • Рай Татьяна Евгеньевна Помощник режиссёра

    Рай Татьяна Евгеньевна
    Помощник режиссёра

  • Мукузинова Нурсулу Айтановна Помощник режиссёра

    Мукузинова Нурсулу Айтановна
    Помощник режиссёра

  • Сахарова Ирина Петровна Заведующая художественно-постановочной частью

    Сахарова Ирина Петровна
    Заведующая художественно-постановочной частью

  • Мищенко Елена Владимировна  «ҚР Мәдениет саласының үздігі» Заведующая музыкальной частью

    Мищенко Елена Владимировна
    «ҚР Мәдениет саласының үздігі»
    Заведующая музыкальной частью

  • Астраханцева Оксана Александровна Главный администратор

    Астраханцева Оксана Александровна
    Главный администратор

  • Кадырбеков Кайсан Рахметович  Художник-постановщик

    Кадырбеков Кайсан Рахметович
    Художник-постановщик

  • Чоговадзе Шота Тариэлович  Художник-постановщик

    Чоговадзе Шота Тариэлович
    Художник-постановщик

  • Самарканов Айбек Каирбекович  Художник по костюмам

    Самарканов Айбек Каирбекович
    Художник по костюмам

  • Коблов Анатолий Анатольевич  Художник по свету

    Коблов Анатолий Анатольевич
    Художник по свету

  • Красовских Галина Негматулловна Репетитор по сценической речи

    Красовских Галина Негматулловна
    Репетитор по сценической речи

  • Татаренко Анна Сергеевна  Балетмейстер

    Татаренко Анна Сергеевна
    Балетмейстер

  • Апасова Светлана Борисовна  «ҚР Мәдениет қайраткері»  Композитор, репетитор по вокалу

    Апасова Светлана Борисовна
    «ҚР Мәдениет қайраткері»
    Композитор, репетитор по вокалу

  • Степенский Роман Борисович  Художественный руководитель
  • Бартули Ольга Борисовна  Заведующая русской труппой
  • Волкоедова  Дарья ВикторовнаЗаведующая литературной частью русской труппы
  • Баева Татьяна Николаевна  Режиссёр
  • Рай Татьяна Евгеньевна Помощник режиссёра
  • Мукузинова Нурсулу Айтановна Помощник режиссёра
  • Сахарова Ирина Петровна Заведующая художественно-постановочной частью
  • Мищенко Елена Владимировна  «ҚР Мәдениет саласының үздігі» Заведующая музыкальной частью
  • Астраханцева Оксана Александровна Главный администратор
  • Кадырбеков Кайсан Рахметович  Художник-постановщик
  • Чоговадзе Шота Тариэлович  Художник-постановщик
  • Самарканов Айбек Каирбекович  Художник по костюмам
  • Коблов Анатолий Анатольевич  Художник по свету
  • Красовских Галина Негматулловна Репетитор по сценической речи
  • Татаренко Анна Сергеевна  Балетмейстер
  • Апасова Светлана Борисовна  «ҚР Мәдениет қайраткері»  Композитор, репетитор по вокалу

 

 

ЖАСТАР ТЕАТРЫ

 

  • Акылбеков Едиге Кайыртаевич  Көркемдік жетекші, актер

    Акылбеков Едиге Кайыртаевич
    Көркемдік жетекші, актер

  • Дарын Қалибекулы  Режиссер

    Дарын Қалибекулы
    Режиссер

  • Тұраров  Тимур Еркінұлы   Музыкамен көркемдеуші

    Тұраров Тимур Еркінұлы
    Музыкамен көркемдеуші

  • Жампеисова  Жулдыз Болаткановна  Әдебиет бөлімінің меңгерушісі

    Жампеисова Жулдыз Болаткановна
    Әдебиет бөлімінің меңгерушісі

  • Жумадилова  Айбарша Тылеубергеновна  Труппа меңгерушісі

    Жумадилова Айбарша Тылеубергеновна
    Труппа меңгерушісі

  • Акылбеков Едиге Кайыртаевич  Көркемдік жетекші, актер
  • Дарын Қалибекулы  Режиссер
  • Тұраров  Тимур Еркінұлы   Музыкамен көркемдеуші
  • Жампеисова  Жулдыз Болаткановна  Әдебиет бөлімінің меңгерушісі
  • Жумадилова  Айбарша Тылеубергеновна  Труппа меңгерушісі